Warsztaty szycia na maszynie dla dorosłych Bielsko-Biała

wpis w: pracownia, warsztaty szycia | 0

Zapraszam na stacjonarny kurs szycia na maszynie dla dorosłych w Bielsku-Białej.
https://tucudanakiju.pl/warsztaty-szycia-na-maszynie/oswajamy-maszyny-do-szycia-czyli-warsztaty-dla-doroslych/
Chcę pokazać, że szycie na maszynie nie jest rudne, ani skomplikowane. A do tego wcale nie musi wiązać się od razu z szyciem ubrań i ogarnianiem wykrojów krawieckich, choć i taki moduł pojawia się na moich startowych warsztatach szycia.
6 uczestniczek od podstaw wchodzi w twórczy świat szycia. Na początek ogarniamy samą maszynę do szycia, jej funkcje, możliwości i zastosowania.
Następnie rozpoczynamy działanie praktyczne. Panie uczą się w jaki sposób domową maszyną szyć różne rodzaje materiałów, tworząc przy tym praktyczne i piękne przedmioty.
Ostatni moduł to wstęp do szycia ubrań, czyli nauka pobierania miary i korzystania z gotowych wykrojów.

Do zobaczenia przy maszynie

Kurs trwa 5 tygodni, 10 godzin. Spotykamy się raz w tygodniu po dwie godziny w sześcioosobowych grupach.

Każda z uczestniczek moich warsztatów otrzyma dostęp do szyciowej grupy wyzwaniowej na Fb. Jest tam możliwość zadawania pytań , oraz chwalenia się swoimi postępami i osiągnięciami w dziedzinie szycia na maszynie. W tej grupie również co jakiś czas umieszczam w formie artykułów, pdf, video różne przydatne materiały. Są tam MINI warsztaty, rozłożone bardziej w czasie, bardziej szczegółowo omawiane.
Baza darmowej wiedzy, ale również wykrojów, które co jakiś czas są udostępniane uczestnikom w formie wyzwań do wspólnego szycia. Generalnie dużo się dzieje.

Chcę udowodnić wszystkim, że szycie na maszynie to nie tylko ciuchy, ale nieskończona ilość fantastycznych, przydatnych i wystrzałowych rzeczy. Dbam również o Wasze dzieci ;), pojawia się sporo wykrojów na zabawki.

warsztaty szycia on-line

Nie czekaj dłużej, tylko dołącz do nas i poczuj radość szycia!
https://tucudanakiju.pl/grupa-szyciowa/

Warto! 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments