Warsztaty szycia na maszynie dla dorosłych Bielsko-Biała

wpis w: pracownia, warsztaty szycia | 0

Już w najbliższą środę 13.03.2019 startujemy z pierwszą edycją stacjonarnych warsztatów nauki szycia na maszynie w Bielsku-Białej.
Chcę pokazać, że szycie na maszynie nie jest rudne, ani skomplikowane. A do tego wcale nie musi wiązać się od razu z szyciem ubrań i ogarnianiem wykrojów krawieckich, choć i taki moduł pojawi się na moich startowych warsztatach szycia.
6 uczestniczek od podstaw wejdzie w twórczy świat szycia. Na początek ogarniemy samą maszynę do szycia, jej funkcje, możliwości i zastosowania.
Następnie rozpoczniemy działanie praktyczne. Panie nauczą się w jaki sposób domową maszyną szyć różne rodzaje materiałów, tworząc przy tym praktyczne i piękne przedmioty.
Ostatni moduł to nasz gość specjalny. Pani Małgosia technik krawiectwa z wieloletnim stażem. W tym dniu każda z Pań otrzyma indywidualny instruktarz pobierania miary. Korzystając z obecności gościa będziemy mogły zadać również pytania specjaliście.

Do zobaczenia przy maszynie

To wszystko rozpocznie się już w najbliższą środę. Będzie to pierwsza edycja, więc pełna niespodziewanych wydarzeń i nieoczekiwanych okoliczności. Każda kolejna będzie już znacznie bardziej dopracowana i przewidywalna. Kolejna edycja stacjonarnych warsztatów nauki szycia na maszynie w Bielsku-Białej ruszy prawdopodobnie w maju 2019.

Każda z uczestniczek moich warsztatów otrzyma dostęp do szyciowej grupy wyzwaniowej na Fb. Tam będzie możliwość zadawania pytań , oraz chwalenia się swoimi postępami i osiągnięciami w dziedzinie szycia na maszynie. W tej grupie również co jakiś czas będę umieszczała w formie artykułów, pdf, video różne przydatne materiały. Będą to takie MINI warsztaty, rozłożone bardziej w czasie, bardziej szczegółowo omawiane.
Będzie to baza darmowej wiedzy, ale również wykrojów, które co jakiś czas będą udostępniane uczestnikom w formie wyzwań wspólnego szycia. Generalnie dużo będzie się działo.

Chcę udowodnić wszystkim, że szycie na maszynie to nie tylko ciuchy, ale nieskończona ilość fantastycznych, przydatnych i wystrzałowych rzeczy. Zadbam również o Wasze dzieci ;), pojawi się na pewno sporo wykrojów na zabawki.

warsztaty szycia on-line

A wszystko to będzie dostępne tylko dla uczestników grupy. Chcesz dołączyć? Napisz do mnie maila na agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl

Warto! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *