szyjmy razem

Cześć, zapraszam Cię do grupy szyciowej! Jeżeli chcesz dołączyć i otrzymywać darmowe wzory, wykroje, oraz informacje o nowych wyzwaniach wypełnij formularz i wskakuj do nas. Tam czeka Cię spora dawka wiedzy, wyzwań i możliwość dzielenia się osiągnięciami.

Wpisz swoje imię i adres e-mail a potem czekaj na dwa maile pierwszy potwierdzający subskrypcję bardzo ważne- musisz kliknąć w tym mailu, że potwierdzasz subskrypcję (bez potwierdzenia, nie będziesz mogła otrzymywać ode mnie żadnych wiadomości ), a drugi będzie już z linkiem i kluczem dostępu do grupy, ale on przyjdzie tylko pod warunkiem potwierdzenia pierwszego maila. W razie jakichkolwiek problemów pisz agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl
Jakby maile nie doszły posprawdzaj wszystkie foldery w swojej skrzynce, łącznie ze spamem i ofertami czasami tam wpadają maile niestety.
Do zobaczenia w grupie :).

P.S. Jeżeli nie chcesz dostawać ode mnie e-maili z materiałami potrzebnymi do uszycia niektórych rzeczy, a chcesz dostać się do grupy tutaj zostawiam Ci jej adres https://www.facebook.com/groups/szyjemytucudanakiju/ w miejsce Hasła wpisz „nie chcę e-maili” :). Jednak musisz liczyć się z tym, że nie będziesz mogła w pełni korzystać ze wszystkiego co udostępniam.