Idealny prezent od męża

wpis w: warsztaty szycia | 0

Moje kursy szycia on-line może stać się idealnym prezentem dla Twojej żony!

Spotykając się z moimi klientkami na stacjonarnych kursach szycia dowiaduję się, że około 50% z nich dostało swoją maszynę do szycia w prezencie i to najczęściej od męża :).

A wiesz co potem działo się z tym podarunkiem? Najczęściej lądował w szafie, pod łóżkiem, albo nawet na strychu.
Maszyna nie szyje sama, a dla osoby która nigdy nie miała z nią do czynienia rozpoczęcie szycia to trudna sprawa. Często potrzeba fachowej pomocy.
Tym właśnie zajmuję się ja. Cieszę się ogromnie gdy mogę „poprowadzić za rękę” kolejną twórczą kobietę, rozbudzić w niej nową pasję i wyciągnąć kolejną maszynę z szafy.

Wiesz co dzieje się po takim kursie?
Maszyna już więcej nie ląduje w zakamarku, ale dostaje specjalne miejsce w domu. Często to kolejny prezent Kochającego Męża – kącik do szycia :).

prezent od męża

Dziś drodzy mężowie zwracam się do Was :)!
Gdy kiedykolwiek kupiliście Żonie maszynę do szycia, a ona jest gdzieś schowana i nie używana. Gdy w ogóle taki prezent przemknął przez Waszą głowę. Pomyślcie o czymś jeszcze. O fachowcu, który pomoże Twojej żonie nie tylko nauczyć się szyć, ale poczuć pasję szycia i Radość Szycia!
Co więcej, mogę pomóc również wybrać tą konkretną i szytą na miarę maszynę do szycia!

Niezależnie od tego, czy możesz skorzystać z moich warsztatów stacjonarnych, czy też mieszkasz na drugim końcu Polski mam dla Ciebie ekstra kurs – 4 miesiące szycia z poradami fachowca i wsparciem innych szyjących kobiet! Akademia Cudów to projekt idealny na prezent!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments