Zmiany, zmiany

wpis w: o mnie, Rękodzieło | 0

Powoli wracam do pracy. Nie jest to jeszcze spektakularny powrót na pełen etat. Myślę jednak, że ze względu na moją Małą czteromiesięczną „Przyssawkę” i świeżo upieczonego przedszkolaka, który musi swoje odchorować – zrozumiecie. Na tym etapie szycie po 5-6h dziennie jest niemożliwe, ale robię co mogę, by wciąż się rozwijać.

zmiany-tucudanakiju-ikona

To najlepszy czas na doskonalenie się od strony marketingowej, pracę nad stroną internetową i aktywność w social mediach.

Była już sesja zdjęciowa moich produktów i moja przy okazji również :). To było fantastyczne posunięcie, zdjęcia wyszły naprawdę pięknie.

W tym miejscu chcę z serca podziękować wspaniałej Pani Fotograf Kasi Tobiczyk za atmosferę jaką nam stworzyła przy tej sesji. Musicie wiedzieć, że pojechaliśmy tam całą rodzinką z naszym wtedy miesięcznym Bobaskiem i całą masą moich produktów, zajęliśmy Kasi pół dnia :). Efekt jest zdumiewający i śmiało polecam Kasię dalej.

zmiany-tucudanakiju-ikona2

Pracuję również nad opracowywaniem nowych produktów dla Was. Przetrząsam internet w poszukiwaniu tkanin i półproduktów. Wyszukuję te naturalne i bezpieczne dla dzieci.

Wprowadzam możliwość zapisu na Newsletter. Dla wszystkich, którzy zapiszą się i pozostawią swój adres e-mail co jakiś czas poleci jakiś prezent w postaci rabatów i materiałów związanych ze wsparciem twórczego rozwoju dziecka, wykrojami itp.

[FM_form id=”1″]
Jak widzicie wiele się zmienia i to na lepsze :)!
Zmienią się również ceny. Do końca października możecie zamawiać wszystkie moje produkty jeszcze po starych cenach widocznych na stronie. Zmiana nastąpi od początku listopada.

zmiany-tucudanakiju-ikona3

Wtedy też przy każdym produkcie pojawi się kilka opcji cenowych. Po pierwsze możliwość personalizacji (imię, specjalny napis lub proste logo) niemal każdej uszytej przeze mnie rzeczy. Po drugie opcja Waszego uczestniczenia w tworzeniu na każdym etapie. Chodzi o to bym mogła każdy detal zamawianego przez Was produktu dopasować do Waszych potrzeb i upodobań. Po trzecie opcja „zapakuj mnie na prezent”. Będę pakowała Wasze zamówienia tak, aby można było je od razu podarować, pudełko z okienkiem, wstążeczka, czasami torebka, lub szyty woreczek – wszystko doskonale dopasowane do produktu.

Ale, ale… będą również cenowe okazje:).

Produkty dostępne od ręki, gotowe do zapakowania i wysłania niemal natychmiast. Będą one dostępne w okazyjnych cenach, ze względu na to iż nie będziecie mieli większego wpływu na ich wygląd. Szukać ich będzie można w specjalnej zakładce, która też niebawem się pojawi.

Wydawać by się mogło, że nic się nie dzieje, a jednak jak widzicie, pracy mam sporo.

To tyle z zapowiadanych zmian i nowości, reszta niech pozostanie na razie tajemnicą :).

Obserwujcie i dzielcie się tym z innymi. Będzie mi bardzo miło jeśli polecicie mnie swoim znajomym. To dzięki Waszej pomocy będę mogła nadal tworzyć i rozwijać się dla Was i spełniać marzenia Waszych dzieci.

Zapraszam-facebook-tucudanakiju-ikona Zapraszam-facebook-tucudanakiju-ikona

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments