Kreatywna pracownia tu Cuda Na Kiju, czyli nauka szycia na maszynie dla dzieci 🙂
Bielsko-Biała ul. Kowalska 61

Nowość wśród rozwijających zajęć  dla dzieci!

W gąszczu sportowo-taneczno-językowych propozycji natrafili Państwo właśnie na wyjątkową perełkę :).

Istniejemy od września 2018 roku, przez naszą pracownię przewinęło się już wiele dzieciaków (warsztaty szycia dla dzieci <- zobacz więcej) i dorosłych (kurs szycia dla początkujących <-zobacz więcej), a niektórzy, najbardziej szyciowo zakręceni są z nami do tej pory :).

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Podczas zajęć dzieci w naturalny sposób przejdą przez wszystkie etapy nauki szycia, od przyszywania guzika, po swobodne szycie na maszynach do szycia. Będziemy szyć na specjalnych maszynach przystosowanych dla dzieci, ale szyjących jak normalne maszyny. Mając igłę i nitkę oraz odrobinę odwagi możemy uszyć każdy przedmiot , który jest nam potrzebny w życiu codziennym.

Pozwól swojemu dziecku rozpocząć sz(ż)yciową przygodę, podczas której z kawałka materiału stworzy niesamowite cuda (cuda na kiju 😉 )!

 

Zapraszam do kontaktu ze mną drogą mailową agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl

Kliknij poniżej, a dowiesz się więcej o proponowanych przeze mnie zajęciach.


Jestem zainteresowany-na zajęciami, chcę wiedzieć więcej.