dzieci szyją Bielsko-Biała

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Podczas zajęć dzieci w naturalny sposób przejdą przez wszystkie etapy nauki szycia, od przyszywania guzika, po swobodne szycie na maszynach do szycia. Będziemy szyć na specjalnych maszynach przystosowanych dla dzieci, ale szyjących jak normalne maszyny. Mając igłę i nitkę oraz odrobinę odwagi możemy uszyć każdy przedmiot , który jest nam potrzebny w życiu codziennym.

nauczmy dzieci szyć na maszynie

Pozwól swojemu dziecku rozpocząć sz(ż)yciową przygodę, podczas której z kawałka materiału stworzy niesamowite cuda (cuda na kiju 😉 ).

Krok po kroku wprowadzę dzieci w świat szycia, a maszyna do szycia stanie się dla nich bardziej atrakcyjna niż smartfon :)!


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-15 lat.
Odbywają się cyklicznie przez cały rok szkolny (wrzesień-czerwiec). Dzieci spotykają się raz w tygodniu na 1,5 godzinnych zajęciach w stałych 6-cio osobowych grupach.
Zapisując dziecko na te zajęcia decydujesz iż będzie na nie uczęszczało przez cały rok szkolny!


Miesięczny koszt zajęć w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 180zł. W tym roku szkolnym lista dzieci jest już zamknięta, grupy są pełne.
Zapisy na kolejny rok szkolny 2020/2021 rozpoczynają się w czerwcu, a kończą wraz z wyczerpaniem miejsc, lub początkiem września.

zapisz mnie na liste
dzieci szyją_pracownia

Podczas warsztatów szycia na maszynie każde dziecko dysponuje narzędziami, tkaninami i maszynami udostępnianymi przeze mnie. Nie ma możliwości, by dwoje dzieci pracowało na jednej maszynie lub dzieliło się wspólnie narzędziami. Jedno dziecko to jedna maszyna i osobny komplet narzędzi.

Koszty obejmują wszelkie potrzebne materiały, pasmanterię i dodatki niezbędne do wykonania zaplanowanych przedmiotów. Wiedza i umiejętności nabyte podczas zajęć, jak i wszelkie wykonane przez dzieci prace stają się ich własnością na zawsze.

wakacyjne warsztaty szycia dla dzieci

Dodatkowo organizuję również zajęcia dla dzieci w czasie ferii i wakacji.
Informacje na ten temat pojawią się na stronie końcem maja 2020.

zapytaj o warsztaty szycia

Warsztaty odbywają się w Bielsku-Białej na ul. Kowalskiej 61 tuż przy rondzie obok Kauflandu i basenu Troclik. Obok pętli autobusowej, łatwy dojazd.

Szycie jest piękne!