dzieci szyją Bielsko-Biała

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Podczas zajęć dzieci w naturalny sposób przejdą przez wszystkie etapy nauki szycia, od przyszywania guzika, po swobodne szycie na maszynach do szycia. Będziemy szyć na specjalnych maszynach przystosowanych dla dzieci, ale szyjących jak normalne maszyny. Mając igłę i nitkę oraz odrobinę odwagi możemy uszyć każdy przedmiot , który jest nam potrzebny w życiu codziennym.

nauczmy dzieci szyć na maszynie

Pozwól swojemu dziecku rozpocząć sz(ż)yciową przygodę, podczas której z kawałka materiału stworzy niesamowite cuda (cuda na kiju 😉 ).

Krok po kroku wprowadzę dzieci w świat szycia, a maszyna do szycia stanie się dla nich bardziej atrakcyjna niż smartfon :)!


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-15 lat.
Odbywają się cyklicznie przez cały rok szkolny (wrzesień-czerwiec). Dzieci spotykają się raz w tygodniu na 1,5 godzinnych zajęciach w stałych 6-cio osobowych grupach.
Zapisując dziecko na te zajęcia decydujesz iż będzie na nie uczęszczało przez cały rok szkolny!


Stały miesięczny koszt zajęć w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 190zł (po przeliczeniu wychodzą średnio 4 zajęcia w miesiącu, są miesiące gdy jest ich mniej jak na przykład w grudniu, ale są również miesiące gdy jest ich 5).

Grupy i terminy w roku szkolnym 2020/2021

Ferie 2021 informacje znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące uczestników warsztatów i płatności odnajdziesz tutaj.

Stałe grupy wrzesień-czerwiec zaczynamy 14.09

 • Poniedziałek 15:50-17:20 (brak miejsc)
 • Poniedziałek 17:30-19:00 (brak miejsc)
 • Wtorek 16:00-17:30 (brak miejsc)
 • Wtorek 18:10-19:40 (brak miejsc)

Sobotnie zajęcia raz w miesiącu

Zapisy każdorazowo do kilku dni przed warsztatami. Te zajęcia powstały głównie z myślą o dzieciach, które nie są w stanie uczestniczyć w stałych zajęciach w tygodniu. Koszt 80 zł.

Zapisy telefoniczne: 507988698

 • Każda 3 sobota miesiąca 9:30-11:30 (zajęcia będą odbywały się pod warunkiem zebrania minimum 4 osób każdorazowo)

Zajęcia w ferie i wakacje

Informacje na temat tych zajęć pojawią się w grudniu (ferie) oraz w maju (wakacje).

Warsztaty rozpoczną się w drugiej połowie września (od 14.09), oczywiście jeśli ogólna sytuacja w naszym kraju na to pozwoli.

W razie braku wolnych miejsc zapisuję na listę rezerwową. W momencie zebrania kolejnych 6 osób z listy rezerwowej tworzymy nowy termin zajęć, prawdopodobnie byłby to czwartek.


Zapisy na kolejny rok szkolny 2021/2022 rozpoczynają się w czerwcu, a kończą wraz z wyczerpaniem miejsc, lub początkiem września.

zapisz mnie na liste
dzieci szyją_pracownia

Podczas warsztatów szycia na maszynie każde dziecko dysponuje narzędziami, tkaninami i maszynami udostępnianymi przeze mnie. Nie ma możliwości, by dwoje dzieci pracowało na jednej maszynie lub dzieliło się wspólnie narzędziami. Jedno dziecko to jedna maszyna i osobny komplet narzędzi.

Koszty obejmują wszelkie potrzebne materiały, pasmanterię i dodatki niezbędne do wykonania zaplanowanych przedmiotów. Wiedza i umiejętności nabyte podczas zajęć, jak i wszelkie wykonane przez dzieci prace stają się ich własnością na zawsze.

wakacyjne warsztaty szycia dla dzieci

Dodatkowo organizuję również zajęcia dla dzieci w czasie ferii i wakacji.
Wakacyjne warsztaty dla dzieci wakacje 2020.

zapytaj o warsztaty szycia

Warsztaty odbywają się w Bielsku-Białej na ul. Kowalskiej 61 tuż przy rondzie obok Kauflandu i basenu Troclik. Obok pętli autobusowej, łatwy dojazd.

Szycie jest piękne!

Bezpieczeństwo

Ze względu na bezpieczeństwo Państwa dzieci jak i prowadzących wprowadzamy następujące zasady postępowania:

 • Przed wejściem do pracowni każde dziecko jest zobowiązane do dezynfekcji rąk (zapewniamy środek do dezynfekcji).
 • Nie będzie możliwości wcześniejszego przyjścia na zajęcia, czy też pozostania (czekania na rodziców) po nich. Prosimy o punktualne przychodzenie i odbieranie dzieci.
 • Przed i po warsztatach pracownia będzie wietrzona, a wszystkie używane sprzęty dezynfekowane.
 • Stanowiska z maszynami będą rozstawione tak, by każde dziecko miało w okół siebie odpowiednią przestrzeń.
 • Rodziców prosimy o czekanie na dzieci na zewnątrz pracowni.
 • Podczas zajęć prosimy o nie używanie przez dzieci telefonów komórkowych (poza wypadkami gdy jest to niezbędne dla bezpieczeństwa dziecka).

Opłaty

Wpłaty należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe:

Agnieszka Zając
ING Bank Śląski
22 1050 1070 1000 0097 0449 3338

W tytule przelewu proszę wpisywać: warsztaty dla dzieci imię nazwisko dziecka i miesiąc za jaki jest wpłata.