dzieci szyją Bielsko-Biała

Umowa na zajęcia dla dzieci do pobrania tutaj- klik.

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Podczas zajęć dzieci w naturalny sposób przejdą przez wszystkie etapy nauki szycia, od przyszywania guzika, po swobodne szycie na maszynach do szycia. Będziemy szyć na specjalnych maszynach przystosowanych dla dzieci, ale szyjących jak normalne maszyny. Mając igłę i nitkę oraz odrobinę odwagi możemy uszyć każdy przedmiot , który jest nam potrzebny w życiu codziennym.

nauczmy dzieci szyć na maszynie

Pozwól swojemu dziecku rozpocząć sz(ż)yciową przygodę, podczas której z kawałka materiału stworzy niesamowite cuda (cuda na kiju 😉 ).

Krok po kroku wprowadzę dzieci w świat szycia, a maszyna do szycia stanie się dla nich bardziej atrakcyjna niż smartfon :)!


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-15 lat.
Odbywają się cyklicznie przez cały rok szkolny (wrzesień-czerwiec). Dzieci spotykają się raz w tygodniu na 1,5 godzinnych zajęciach w stałych 5-cio osobowych grupach.
Zapisując dziecko na te zajęcia decydujesz iż będzie na nie uczęszczało przez cały rok szkolny!


Stały miesięczny koszt zajęć w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 240zł.

  • Poniedziałki 16:00-17:30 (1 miejsce)
  • Poniedziałki 17:30-19:00 (brak miejsc)
  • Wtorki 16:00-17:30 (brak miejsc)
  • Wtorki 17:30-19:00 (1 miejsce)
  • Czwartki 16:00-17:30 (brak miejsc)
  • Czwartki 17:30-19:00 (brak miejsc)

Zapisy: pod numerem tel.: 507988698 lub mailowo: agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl

Zajęcia w ferie i wakacje

Informacje na temat tych zajęć pojawią się w grudniu (ferie) oraz w maju (wakacje).

Możesz zapisać dziecko na listę rezerwową pisząc do mnie na adres: agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl


Zapisy na kolejny rok szkolny 2024/2025 rozpoczynają się w czerwcu, a kończą wraz z wyczerpaniem miejsc, lub początkiem września.

dzieci szyją_pracownia

Podczas warsztatów szycia na maszynie każde dziecko dysponuje narzędziami, tkaninami i maszynami udostępnianymi przeze mnie. Nie ma możliwości, by dwoje dzieci pracowało na jednej maszynie lub dzieliło się wspólnie narzędziami. Jedno dziecko to jedna maszyna i osobny komplet narzędzi.

Koszty obejmują wszelkie potrzebne materiały, pasmanterię i dodatki niezbędne do wykonania zaplanowanych przedmiotów. Wiedza i umiejętności nabyte podczas zajęć, jak i wszelkie wykonane przez dzieci prace stają się ich własnością na zawsze.

wakacyjne warsztaty szycia dla dzieci

Dodatkowo organizuję również zajęcia dla dzieci w czasie ferii i wakacji.


Warsztaty odbywają się w Bielsku-Białej na ul. Kowalskiej 61 tuż przy rondzie obok Kauflandu i basenu Troclik. Obok pętli autobusowej, łatwy dojazd.

Szycie jest piękne!

Umowa

Na pierwsze zajęcia dziecko przychodzi z wypełnioną przez opiekuna umową wydrukowaną w dwóch egzemplarzach (jeden dla Państwa drugi dla organizatora). Wzór umowy do pobrania poniżej:

Opłaty

Wpłaty należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe:

Agnieszka Zając
ING Bank Śląski
22 1050 1070 1000 0097 0449 3338

W tytule przelewu proszę wpisywać: warsztaty dla dzieci imię nazwisko dziecka i miesiąc za jaki jest wpłata.