Wakacyjne warsztaty szycia na maszynie dla dzieci ONLINE!

Byłam pewna, że to niemożliwe!

Dostałam nawet w tej kwestii kilka wiadomości z pytaniem czy planuję, czy kiedyś zrobię, czy będzie… Odpowiadałam, że nie, że to trudne do zrealizowania, że tego nie da się tak zrobić…

A teraz właśnie to zrobiłam!!!

O co chodzi? O kursy/warsztaty nauki szycia dla dzieci ON-LINE!

Przygotowując się na wakacyjne stacjonarne warsztaty dla dzieci zaczęłam intensywnie myśleć i zastanawiać się nad tym, że może by tak spróbować. A właściwie co stoi na przeszkodzie, żeby spróbować?

Znalazłam nawet jedną młodziutką i zdolną pomocnicę . I udało się! Wstęp do szycia na maszynie jest już gotowy. Dostępny tutaj. Do końca wakacji 50% taniej!

Oczywiście projekt ten jest dedykowany dla dzieci, ale nie może odbywać się bez udziału dorosłych. Należy pamiętać, że w wypadku nauki szycia na maszynie dziecko nie może pozostać samo, bez nadzoru osoby dorosłej/rodzica. Te warsztaty spokojnie mogę polecić Mamom i córkom (od około 8 lat). To są wakacyjne warsztaty online dla dzieci.

Dodatkowo już niebawem pojawią się jeszcze trzy bloki tematyczne do wyboru, dzięki którym dzieci będą mogły uszyć wspaniałe projekty – „Zielono mi”, „Morskie klimaty, „Wśród zwierząt” Oczywiście on-line!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments