On-line warsztaty szycia na maszynie dla dzieci!

Zapraszam Ciebie i Twoje dziecko na niesamowitą przygodę z maszyną do szycia. Bez wychodzenia z domu, bez maseczki na twarzy, zupełnie bezpiecznie, w Twoim domu 🙂 – warsztaty on-line. Szyjecie kiedy chcecie w swoim tempie, materiały online dostępne 24h na dobę na Twojej indywidualnej stronie kursowej.

Warsztaty szycia na maszynie od podstaw dla dzieci (od 8 lat).

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Co to za warsztaty?

Warsztaty z maszyną dedykowane dla dzieci (od 8 lat) nie mogą odbywać się bez udziału dorosłych. Należy pamiętać, że w wypadku nauki szycia na maszynie dziecko nie może pozostać samo, bez nadzoru osoby dorosłej/rodzica. Podstawy szycia mogą być również wykorzystane przez osoby dorosłe, dzięki udostępnionym w kursie filmom instruktażowym – obsługi maszyny może nauczyć się każdy :).

Warsztaty dla dzieci dostępne są w kilku możliwych do wyboru pakietach:

I – podstawy szycia!

Podstawy szycia zaczynając od igły i nitki, poprzez niezbędne elementy obsługi maszyny do szycia, a kończąc na pierwszym samodzielnym projekcie uszytym na maszynie.

Wakacyjna cena (do 31.08)!
160 zł
80 zł

II- projekty tematyczne!

Do wyboru trzy różne, kreatywne projekty (projekty nie zawierają materiałów dotyczących podstaw obsługi maszyny do szycia, przeznaczone dla osób, które tą umiejętność już opanowały):

Cena jednego projektu – 110 zł

„Zielono mi” – kaktus, wielki liść, mała żabka.

„Morskie klimaty” – wieloryb, statek, mała ośmiornica.

„Wśród zwierząt” – pies, lama, mały kotek.

III – wszystkie projekty tematyczne

Wszystkie trzy projekty! (projekty nie zawierają materiałów dotyczących podstaw obsługi maszyny do szycia, przeznaczone dla osób, które tą umiejętność już opanowały)
Cena promocyjna
330 zł
250 zł

IV – oferta limitowana!

Ostatnia możliwość to PAKIET EKSTRA!
Podstawy szycia + 3 projekty tematyczne + paczka z tkaninami do wszystkich 3 projektów.
Dostępny w ograniczonej ilości – tylko 15 pakietów.
Dostępny tylko do 29.07, wysyłka wszystkich paczek w sierpniu (warsztaty online -filmy i wzory- dostępne zaraz po wpłacie).
Wszystkie tkaniny dobierane są przeze mnie. Każda paczka będzie zawierała dokładnie taki sam zestaw kolorystyczny.
We własnym zakresie trzeba zaopatrzyć się w maszynę, narzędzia, nici oraz wypełnienie/kulkę silikonową.

Cena pakietu – 550zł

Jak to będzie technicznie wyglądało?

Kupując kurs dla dzieci zakładasz specjalne konto (jeśli wcześniej zakupiłaś już jakiś kurs to masz już swoje konto, zaloguj się na nie) na mojej stronie (koniecznie zapamiętaj login i hasło dostępu, które sam sobie wymyślisz, to będzie Twój klucz dostępu do kursu). Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, lub jeśli korzystasz z Przelewy24 natychmiast dostajesz informację na maila o przyznaniu dostępu do strony kursowej. Stronę kursową odnajdziesz logując się na “moje konto” na mojej stronie tucudanakiju.pl
Kurs jest dostępny od razu w całości w postaci plików PDF z wzorami do pobrania, oraz filmów na których krok po kroku pokazuję ich wykonanie. Pod każdym projektem wypisałam dokładnie wszystkie potrzebne materiały do jego wykonania. Polecam również konkretne sklepy internetowe gdzie można zakupić tkaniny, narzędzia i również maszynę do szycia! W wypadku wyboru PAKIETU EKSTRA paczki z tkaninami wysyłam w sierpniu.
Z kursu możesz korzystać indywidualnie, możesz zadawać mi pytania pisząc na maila agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl, lub korzystając z zakładki kontakt tutaj oczekiwanie na moją odpowiedź może trwać do 3 dni. Zachęcam jednak do skorzystania z dostępu do zamkniętej grupy kursowej, gdzie możesz umieszczać posty, zadawać pytania i oznaczać mnie. W grupie znacznie szybciej odpowiadam na pytania i wątpliwości. Dostęp do grupy dostaniesz w mailu w którym otrzymasz również dostęp do kursu.
Roczny dostęp do kursu jest gwarantowany! Po upływie roku kurs nie zniknie, nadal będziesz mieć do niego dostęp, aż do czasu istnienia strony.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments