Nowość! :)

wpis w: lalki, Rękodzieło | 0

Dawno nic nie publikowaliśmy, co nie oznacza wcale, że nic nie robimy :). Jeśli chcecie być z nami bardziej na bieżąco to zapraszamy na FaceBooka, tam możecie nacieszyć oko większą ilością zdjęć naszych produktów.

A dziś chcemy pokazać Wam NOWOŚĆ! To rzecz, nad którą dość długo pracowaliśmy i ciągle udoskonalamy. Ze sztuki na sztukę przychodzą nam do głowy coraz to inne pomysły, dodatki i rozwiązania. Jesteśmy bardzo dumni z efektu naszej pracy :).

Przedstawiamy nasze nowe LALKI! Każda o innym charakterze, każda ze swoim imieniem, każda w innej kreacji i z innymi dodatkami. Są lalki w wersji żeńskiej jak i lalki w wersji męskiej. Mają około 35cm wysokości, wykonane z najróżniejszych materiałów i dodatków. Włosy mają z filcu, ale są i takie które mają specjalne syntetyczne włosy przeznaczone właśnie dla lalek. Ubranka są niezdejmowane, wszystko przytwierdzone na stałe. Lalki w związku ze swoim charakterem mają tylko oczy i rumiane policzki, ale na specjalne życzenie możemy domalować nosek i buzię tak jak na przykładzie Anastazji. Nie robimy ich na konkretne zamówienie, każda wychodzi spod igły wraz ze swoim charakterem i dopasowanym do niego ubraniem i dodatkami. Możecie kupić u nas taką lalę, jaka akurat jest dostępna, bądź czekać na swój ideał :). Czasami można zasugerować nam pożądaną kolorystykę :D.

Lalki

No to dość już tego pisania, czas pokazać nasze lale, zaczynam od pierwszych egzemplarzy, tak żebyście mogli zobaczyć jak ewoluowały ;).

Anastazja

Grażynka

Liliana

Matylda

Żanetka

Zuza i Maks

Natalia i Filip

Wszystkie dostępne lale można zobaczyć w „Produktach”, będziemy to na bieżąco uaktualniać, tam także możecie dowiedzieć się jakie mają ceny. Zapraszamy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments