Zapraszam Ciebie i Twoje dziecko na niesamowitą przygodę z maszyną do szycia. Bez wychodzenia z domu, bez maseczki na twarzy, zupełnie bezpiecznie, w Twoim domu :). Szyjecie kiedy chcecie w swoim tempie, materiały online dostępne 24h na dobę na Twojej indywidualnej stronie kursowej.

Warsztaty szycia na maszynie od podstaw dla dzieci (od 8 lat).

Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności.

Co to za warsztaty?

Warsztaty z maszyną dedykowane dla dzieci (od 8 lat) nie mogą odbywać się bez udziału dorosłych. Należy pamiętać, że w wypadku nauki szycia na maszynie dziecko nie może pozostać samo, bez nadzoru osoby dorosłej/rodzica. Podstawy szycia mogą być również wykorzystane przez osoby dorosłe, dzięki udostępnionym w kursie filmom instruktażowym – obsługi maszyny może nauczyć się każdy :).

Warsztaty dla dzieci dostępne są w kilku możliwych do wyboru pakietach:

I – podstawy szycia!

Podstawy szycia zaczynając od igły i nitki, poprzez niezbędne elementy obsługi maszyny do szycia, a kończąc na pierwszym samodzielnym projekcie uszytym na maszynie.

II- projekty tematyczne!

Trzy różne, kreatywne projekty (projekty nie zawierają materiałów dotyczących podstaw obsługi maszyny do szycia, przeznaczone dla osób, które tą umiejętność już opanowały):

„Zielono mi” – kaktus, wielki liść, mała żabka.

„Morskie klimaty” – wieloryb, statek, mała ośmiornica.

„Wśród zwierząt” – pies, lama, mały kotek.


Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Zając
Pomagam kobietom stawać się Super Bohaterkami i spełniać swoje marzenia. Wprowadzam dzieci w kreatywny i piękny świat, który mogą tworzyć zupełnie sami.
Jestem mamą dwóch córeczek, co pomaga mi lepiej zrozumieć potrzeby dzieci jak również ich mam. Z zawodu jestem pedagogiem, co daje mi wiedzę, by w harmonii współpracować z dziećmi i wspierać ich rozwój podczas zajęć.
Szycie to moja pasja, z którą mam do czynienia od dzieciństwa, gdyż jestem córką wspaniałej krawcowej. To nie tajemnica, że moja mama często wpiera mnie swoją pomocą i radami, gdy koniecznie chcę uszyć coś “niemożliwego”.
Obecnie rozwijam swoją pasję tworząc moją markę osobistą“tu Cuda Na Kiju” gdzie szyję i pokazuję jak szyć :).
Od kilku lat prowadzę warsztaty, na których uczę dzieci i dorosłych jak oswajać się z maszyną do szycia. Warsztaty to idealny sposób na połączenie mojego zawodu z pasją :).
Obecnie spełniam swoje marzenia tworząc również kursy online.
Poczuj razem ze mną Radość Szycia!

kim jestem