Stań się Super Bohaterką dla swojego Dziecka!

Kurs szycia on-line dzięki któremu uszyjesz ozdoby do dziecięcego pokoju. Aby skorzystać z kursu wystarczy Ci podstawowa umiejętność obsługi maszyny do szycia. Filmy nagrywałam również z myślą o lekcjach on line dla dzieci, więc spokojnie poradzisz sobie z wykonaniem każdego z poniższych projektów :).

Co znajdziesz w tym kursie?

W ramach tego kursu uszyjesz:

  • Króliki (trzy różne rodzaje) wraz ze spodenkami, sukienką i spódniczką „tutu”
  • Girlanda z kolorowych trójkątów
  • Tiulowe pompony
  • Literki do powieszenia, które utworzą na przykład imię Twojego dziecka (każda litera alfabetu w całości szyta na maszynie, łącznie literą B!)

Dodatkowo w prezencie:

  • Tulipany w dwóch rozmiarach
  • Miś z ruchomymi nogami i rękami
Królicza rodzinka

tulipany-czerwone

Agnieszka Zając tuCudaNakiju

Nazywam się Agnieszka Zając
Pomagam kobietom stawać się Super Bohaterkami i spełniać swoje marzenia. Wprowadzam dzieci w kreatywny i piękny świat, który mogą tworzyć zupełnie sami.
Jestem mamą dwóch córeczek, co pomaga mi lepiej zrozumieć potrzeby dzieci jak również ich mam. Z zawodu jestem pedagogiem, co daje mi wiedzę, by w harmonii współpracować z dziećmi i wspierać ich rozwój podczas zajęć.
Szycie to moja pasja, z którą mam do czynienia od dzieciństwa, gdyż jestem córką wspaniałej krawcowej. To nie tajemnica, że moja mama często wpiera mnie swoją pomocą i radami, gdy koniecznie chcę uszyć coś “niemożliwego”.
Obecnie rozwijam swoją pasję tworząc moją markę osobistą“tu Cuda Na Kiju” gdzie szyję i pokazuję jak szyć :).
Prowadzę warsztaty, na których uczę dzieci i dorosłych jak oswajać się z maszyną do szycia. Warsztaty to idealny sposób na połączenie mojego zawodu z pasją :).
Obecnie spełniam swoje marzenia tworząc kursy online.
Poczuj razem ze mną Radość Szycia!