warsztaty szycia dla kobiet w ciąży
warsztaty szycia dla dzieci
warsztaty szycia dla doroslych

Opinie:

„O warsztatach dowiedziałam się z portalu społecznościowego, poczytałam kilka informacji na m.in. Pani stronie- jak i starałam się dowiedzieć jednak bezpośrednio u „źródła” ( u Pani) na temat zajęć. Moja córka wyraziła wielką chęć na zajęcia tego typu- lubi wyznaczać sobie nowe cele i sprawdzać swoje możliwości kreatywne. Po każdych zajęciach wraca pełna entuzjazmu i dumy. Ciepło wypowiada się również o Pani, jak i panującej atmosferze na zajęciach.  Również ja jestem pod wielkim wrażeniem z jej prac- zajęcia uczą, że cierpliwością można stworzyć niesamowite rzeczy. Córka sprawdza swoje możliwości również poza lekcjami, tworzy z radością i nie boi się nowych wyzwań. ” P. Ania (warsztaty dla dzieci)

„Dzięki wspaniałym warsztatom u Pani Agnieszki oswoiłam moją maszynę do szycia i stałam się super bohaterką dla męża – bo uszyłam pokrowiec na kanapę, dla córki i synka – bo uszyłam poduszko – przytulanki, dla starszego syba – bo uszyłam mu tunikę do roli Pana Jezusa w przedstawieniu i lista się powiększa….Dziękuję za czas, cierpliwość i wiarę w moje umiejętności Polecam warsztaty, bo to świetny czas”. P. Ela (warsztaty dla dorosłych)

„O warsztatach dowiedziałam się przypadkowo z facebooka. Mojego syna zapisałam na zajęcia, ponieważ próbował już swoich sił w szyciu na innych warsztatach w Cieszynie. Niestety ze względu na odległość nie mogliśmy sobie pozwolić na udział w każdych zajęciach. Decyzja zapiania go do Pani na zajęcia była natychmiastowa, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Widząc zadowolenie mojego syna po każdych zajęciach poleciłabym warsztaty wszystkim moim znajomym. Mój syn po każdych zajęciach staje się pewniejszy siebie, że poradzi sobie sam przy maszynie. Zaczyna sam szyć i cieszyć się z tego co mu wychodzi i to jest najważniejsze. Zmobilizował mnie abym sama zapisała się na warsztaty. Co do uwag dotyczących prowadzenia warsztatów to mam tylko jedno: jest Pani wspaniała. Rezultaty warsztatów przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dziecko nie może doczekać się następnych spotkań , z lekcji na lekcję jest mądrzejszy a przede wszystkim jest zadowolony że może kontynuować swoją przygodę z szyciem.” P. Ewa (warsztaty dla dzieci)

 

„Mojemu synowi zajęcia bardzo się podobają i bardzo chętnie na nie chodzi. Nie zauważyłam u niego zniechęcenia, jak to zawsze miało miejsce kiedy chodził i szukał zajęć dla siebie. Jest wręcz przeciwnie. Uwielbia te zajęcia. Spełnił poniekąd swoje zamiłowanie do pluszaków. Teraz sam sobie może uszyć. Jak we wrześniu wybieraliśmy zajęcia dodatkowe i podałam mu kilka propozycji, gdzie min. były te zajęcia bez wahania powiedział, że szycie. O zajęciach dowiedziałam się przez FACEBOOK’a. Internet w tych czasach jest niezastąpiony w reklamie. Bardzo spodobało mi się to, że te warsztaty prowadzić będzie pedagog z zamiłowania. O Pani Agnieszce słyszałam z nie jednego źródła i to same superlatywy. Jak wcześniej wspomniałam syna nie trzeba było skłaniać do warsztatów. Przyszły w idealnym dla niego momencie. Jeszcze w szkole, w 3 klasie zrobił sobie pierwszego misia. Sam ręcznie szył  i tak mu się to spodobało, że ogłoszenie o dzieciowym szyciu przyszło idealnie. TEN na górze wie co robi.       Na pytanie jakie dziecko ma zainteresowanie?, Jakie ma zajęcia dodatkowe to z duma mogę powiedzieć CHODZI NA SZYCIE NA MASZYNIE…..wtedy jest wielkie zdziwienie mojego rozmówcy i kolejne pytanie .. A gdzie chodzi? i tu już wkraczam ja, i moja REKLAMA.      Zauważyłam większą cierpliwość u syna, mniej zdenerwowania i dumę z wykonanych przez siebie prac. Uwag do prowadzenia nie mam. Miła, Przyjazna atmosfera oraz integracja dzieci. Zajęcia na medal! ” P. Dominika (warsztaty dla dzieci)