Warsztaty rozpoczną się w poniedziałek 15.07.2024r. o godzinie 17:00-19:00.

Bielsko-Biała ul.Kowalska 61 (proszę zabrać ze sobą wygodne i lekkie obuwie zamienne, aby wygodnie się szyło)

Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania niniejszej wiadomości.


Oto lista materiałów, które będą potrzebne podczas warsztatów.

Chcę, aby wszystko co Panie u mnie uszyją było użytkowane i zasługiwało na chwalenie się tym całemu światu :D. Dlatego też nie znając Pań gustu odnośnie kolorystyki proszę o samodzielne zaopatrzenie się w takie materiały jakie tylko Paniom się podobają. A to będzie również doskonała okazja do tego by pooglądać, po dotykać i mieć pojęcie o tym jak kupować tkaniny :).

Będziesz potrzebowała:

  • 1 metr bieżący bawełny (zwykłej, tzw. pościelowej) na poszewkę do poduszki oraz podszewkę do torby. Polecam gładką, jednokolorową, ponieważ na poszewkę będziemy naszywać aplikację i może wyjść zbyt pstrokato :). Polecam również kupić po 0,5 mb dwóch różnych kolorów jedno na poszewkę, drugie do torby (do środka torby może być wzorzysta) zamiast jednego kawałka (1 metr bieżący).
    Materiał na poszewkę poduszkową będzie nam potrzebny już na pierwszym spotkaniu!
  • 1 metr bieżący dresówki pętelki (dzianina, z lewej strony ma taką charakterystyczną pętelkę właśnie) na czapkę i komin (proszę nie pomylić z jerseyem, dokładnie wypytać sprzedawcę). Tutaj również polecam zakup dwóch różnych kolorów po 0,5 mb tak aby czapka i komin były dwustronne, w środku inny materiał, na zewnątrz inny, ale pasujące do siebie kolorystycznie :). Nie musi być to czapka na Panią, można uszyć komplet dla dziecka. Potrzebny będzie obwód głowy, należy ją zmierzyć przed drugimi zajęciami.
  • I ostatnia rzecz to poliester wodoodporny na torbę, będziemy potrzebowały tylko 0,5 mb. Można również dobrać drugi kolor z poliestru, na kieszenie zewnętrzne . (Na zdjęciach poniżej można zobaczyć to wszystko co będziemy szyć na warsztatach). Jeżeli chcą Panie wzorzysty ładny materiał poliestrowy to polecam zakupić go przez internet, jedna z możliwości to ta strona https://metryicentymetry.pl/pl/c/Tkaniny-wodoodporne-drukowane/115

    W celu zakupienia wcześniej wymienionych materiałów najlepiej odwiedzić hurtownię Bonotex w Jaworzu ul.Bielska 102. Albo jeśli wolą Panie internetowo w http://alechcemisieszyc.pl/ mają dobrej jakości i w przystępnych cenach materiały.

Wpłatę 530zł (gdy wpłacono już 50 zł zaliczki kwota wynosi 480zł) należy dokonać do 10.07.2024r.

tu Cuda Na Kiju Agnieszka Zając
ING Bank Śląski
22 1050 1070 1000 0097 0449 3338

W tytule:
Stacjonarne warsztaty dla dorosłych imię i nazwisko.

Oto wszystkie rzeczy jakie uszyją Panie podczas trwania warsztatów – poszewka na małą poduszkę 40x40cm, komplet czapka z kominem, torebka na zakupy z kieszenią na zewnątrz i w środku, kosmetyczka zapinana na zamek:

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują kod rabatowy (-70%) do wykupienia kursu dla początkujących w formie on-line z filmami instruktarzowymi, jeśli będziecie chcieli wrócić do tego co robiliśmy na kursie stacjonarnym.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl
lub telefoniczny: 507988698

Na warsztaty można również przychodzić z własną maszyną, w razie gdyby ktoś chciał się uczyć na swojej konkretnej. W pracowni używamy maszyn Janome Juno J15.

Do zobaczenia na warsztatach :)!
Agnieszka Zając