Kobiece szycie na maszynie Bielsko-Biała

wpis w: pracownia, warsztaty szycia | 0

Jestem podbudowana i pełna nadziei w związku z tym co dzieje się w mojej pracowni.
Kolejna grupa pań rozpoczęła warsztaty szycia na maszynie. Następne takie warsztaty odbędą się w październiku 2019 i ta grupa jest już pełna!
To niesamowite, bo właśnie dzieje się coś o czym marzyłam i co założyłam sobie wymyślając te warsztaty. Pokazanie jak największej ilości kobiet jak twórcze, kreatywne i odprężające może być szycie na maszynie.
Ale najważniejsze jest to, co usłyszałam wczoraj od Pani Pauliny „jestem tu, bo chciałam wreszcie zrobić coś dla siebie, chciałam by było to coś prawdziwie kobiecego”.
I to właśnie jest moim przesłaniem, moim celem.
Z każdą nową kobietą dołączającą do naszego wspólnego szycia utwierdzam się w przekonaniu, że to co robię ma głębszy sens.

szycie na maszynie bielsko-biala

To niesamowite jaka atmosfera panuje na warsztatach już od pierwszego spotkania. Ile radości i satysfakcji nawet mnie samej sprawiają te spotkania.
My kobiety bardzo potrzebujemy takiej odskoczni, oderwania się od codziennych problemów, obowiązków.
Spotkania w nowym gronie, ale wśród kobiet, które na co dzień zmagają się z podobną rzeczywistością, mają swoją moc.

To czas gdzie przy okazji uczymy się robić coś dla siebie, tworzymy coś z czego możemy być dumne, pobudzamy swoją kreatywną naturę.
Jestem przekonana o głębokim sensie i wartości takich spotkań.

Pamiętam z opowiadań mojej babci, że kiedyś kobiety spotykały się po domach i darły pierze, dziergały, siadały i zwyczajnie robiły coś razem. Śpiewały, rozmawiały, śmiały się, a przy okazji robiły coś rękoma. I te spotkania miały ponadczasową wartość.
I ja po części chciałabym wrócić do tych pięknych czasów. Stworzyć choć namiastkę tego co było kiedyś.

Mam taki pomysł, by poza tymi dziesięciogodzinnymi podstawowymi warsztatami szycia, organizować raz w miesiącu „kobiece szycie”.
Piątkowe popołudnia, raz w miesiącu, wśród twórczych kobiet!

Wierzę w siłę i moc kobiet‼️ Zróbmy coś dla siebie nawzajem 👩.

Kolejna edycja 10-cio godzinnych warsztatów dla dorosłych, gdzie od podstaw uczymy się obsługi maszyny do szycia rozpocznie się 20.11.2019 i potrwa do 18.12.2019. Spotkania odbywają się w środy w godzinach 17:00-19:00. Cena warsztatów 350zł
https://tucudanakiju.pl/warsztaty-szycia-na-maszynie/oswajamy-maszyny-do-szycia-czyli-warsztaty-dla-doroslych/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments