Informacje dotyczące przebiegu zajęć szycia dla dzieci w roku szkolnym 2022/2023

Umowy

Na pierwsze zajęcia dziecko przychodzi z wypełnioną przez Państwa umową (do pobrania poniżej) w dwóch egzemplarzach gdy Państwo również jej potrzebują. Drugi egzemplarz z moim podpisem wraca do Państwa na kolejnych zajęciach. Proszę uważnie przeczytać i wypełnić wszystkie pola. Gdyby ktoś nie miał możliwości wydruku tej umowy proszę o wcześniejszy kontakt ze mną osobiście 🙂 (Agnieszka Zając)

Tutaj znajduje się umowa do pobrania – klik.

Płatność

W tym roku szkolnym po odliczeniu wszystkich dodatkowych dni wolnych i świąt każda z grup (zarówno w poniedziałki jak i we wtorki i w czwartki) będzie miała 36 dni zajęć szycia.

Każde zajęcia to 1,5 godziny co daje w sumie 54 godziny.

Licząc 40zł z groszami za 1 godzinę otrzymamy 2214zł za cały rok szkolny. Tą sumę dzielimy równo na 10 miesięcy co daje 220zł miesięcznie bez względu na to ile w danym miesiącu odbyło się zajęć.

Wpłaty proszę dokonywać do 10-go dnia każdego miesiąca (wyjątkiem jest wrzesień gdzie na opłaty macie Państwo czas do 26.09 na konto), w razie nieoczekiwanych zdarzeń bardzo proszę niezwłocznie o kontakt osobisty ze mną! Bardzo proszę o trzymanie się terminów, nie wpłacanie z góry za kilka miesięcy, jak i za kilka miesięcy wstecz, to rodzi problemy w księgowości :/. I poprawny tytuł przelewu za każdym razem, to ważne.

Tu Cuda Na Kiju Agnieszka Zając

ING Bank Śląski: 22 1050 1070 1000 0097 0449 3338

W tytule:Warsztaty dla dzieci, miesiąc za który jest opłat, imię i nazwisko dziecka

Bardzo proszę za każdym razem o poprawne wpisanie tytułu przelewu.

Odrabianie zajęć

Odrabiać zajęcia można tylko w wypadku wcześniejszego (co najmniej jeden dzień przed zajęciami) zgłoszenia prowadzącemu nieobecności dziecka. Aby móc odrobić zgłoszoną wcześniej nieobecność należy umówić się z prowadzącym i uzgodnić dokładną datę i godzinę odrabiania. Może się zdarzyć, że trzeba będzie poczekać jakiś czas na możliwość odrobienia nieobecności. Możliwość odrobienia zajęć będzie w ten sam dzień tygodnia (w którym odbywają się zawsze zajęcia dziecka) ale na wcześniejszą, bądź późniejszą godzinę.

Inne równie ważne informacje

Bardzo proszę, by w okresie deszczowym, oraz zimowym dzieci zawsze miały ze sobą obuwie zamienne (można zostawiać buty zamienne w pracowni). Proszę również pamiętać, że w naszej pracowni panuje raczej chłodniejsza atmosfera (robimy wszystko co w naszej mocy by ją ocieplić :), więc grubsze bluzy lub swetry są wskazane.

Nie mamy możliwości zagwarantowania dzieciom opieki przed i po zajęciach prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci, zwłaszcza tych które kończą zajęcia o godzinie 19 wieczorem. Prowadzący nie zostają z dziećmi po swoim czasie pracy.

I ostatnia prośba na zajęcia proszę przyprowadzać dzieci zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych typu kaszel, gorączka, katar.

Kontakt do mnie w sprawach płatności i ogólnej organizacji zajęć:
Agnieszka Zając tel.: 507988698

Kontakt do osoby prowadzącej w danym dniu dostaniecie Państwo na pierwszych zajęciach. Prowadzącym zgłaszamy nieobecność dziecka, lub jakiekolwiek sprawy dotyczące konkretnych zajęć.