Informacje dotyczące przebiegu zajęć szycia dla dzieci w roku szkolnym 2023/2024

Bardzo proszę przeczytać uważnie wszystkie punkty do końca strony

Umowy

Na pierwsze zajęcia dziecko przychodzi z wypełnioną przez Państwa umową (do pobrania poniżej)i do wydrukowania w dwóch egzemplarzach gdy Państwo również jej potrzebują (tam jest podany numer konta i inne informacje, polecam ją mieć). Drugi egzemplarz z moim podpisem wraca do Państwa na kolejnych zajęciach. Proszę uważnie przeczytać i wypełnić wszystkie pola. Gdyby ktoś nie miał możliwości wydruku tej umowy proszę o wcześniejszy kontakt ze mną osobiście 🙂 (Agnieszka Zając)

Umowa jest konieczna również dla tych którzy kolejny już rok biorą udział w zajęciach.

Tutaj znajduje się umowa do pobrania – klik.

Płatność

Kwota miesięczna w tym roku szkolnym wynosi 240zł. Jest to kwota stała, bez względu na ilość zajęć w danym miesiącu, włączając w to również przerwę podczas ferii. (Jest to kwota około 45zł za godzinę podzielona równo na 10 miesięcy.) Proszę pamiętać, że zgodnie z umową, którą Państwo podpisują nieobecność dziecka na zajęciach nie stanowi podstaw do zwrotu kosztów.

Wpłaty proszę dokonywać do 10-go dnia każdego miesiąca (wyjątkiem jest wrzesień gdzie na opłaty macie Państwo czas do 29.09 na konto), w razie nieoczekiwanych zdarzeń bardzo proszę niezwłocznie o kontakt osobisty ze mną! Bardzo proszę o trzymanie się terminów, nie wpłacanie z góry za kilka miesięcy, jak i za kilka miesięcy wstecz, to rodzi problemy w księgowości :/. I poprawny tytuł przelewu za każdym razem, to ważne.

Tu Cuda Na Kiju Agnieszka Zając

ING Bank Śląski: 22 1050 1070 1000 0097 0449 3338

W tytule: Warsztaty dla dzieci, miesiąc za który jest opłata, imię i nazwisko dziecka

Bardzo proszę za każdym razem o poprawne wpisanie tytułu przelewu.

Odrabianie zajęć

Nieobecność dziecka zgłaszamy zawsze co najmniej jeden dzień przed zajęciami, do osoby prowadzącej zajęcia w dniu, w którym Państwa dziecko uczestniczy. Proszę nie zgłaszać tego do mnie gdy prowadzącym jest Pani Asia (czwartek), bądź Pani Sabina (wtorek).

Odrabiać zajęcia można tylko w wypadku wcześniejszego (co najmniej jeden dzień przed zajęciami) zgłoszenia prowadzącemu nieobecności dziecka. Aby móc odrobić zgłoszoną wcześniej nieobecność należy umówić się z prowadzącym i uzgodnić dokładną datę i godzinę odrabiania. Może się zdarzyć, że trzeba będzie poczekać jakiś czas na możliwość odrobienia nieobecności. Możliwość odrobienia zajęć będzie w ten sam dzień tygodnia (w którym odbywają się zawsze zajęcia dziecka) ale na wcześniejszą, bądź późniejszą godzinę.

Inne równie ważne informacje

Bardzo proszę, by dzieci zawsze miały ze sobą obuwie zamienne (można zostawiać buty zamienne w pracowni). Proszę również pamiętać, że w naszej pracowni panuje raczej chłodniejsza atmosfera (robimy wszystko co w naszej mocy by ją ocieplić :), więc grubsze bluzy lub swetry są wskazane.

Nie mamy możliwości zagwarantowania dzieciom opieki przed i po zajęciach prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci, zwłaszcza tych które kończą zajęcia o godzinie 19 wieczorem. Prowadzący nie zostają z dziećmi po swoim czasie pracy.

I ostatnia prośba na zajęcia proszę przyprowadzać dzieci zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych typu kaszel, gorączka, katar.

Kontakt do mnie w sprawach płatności i ogólnej organizacji zajęć:
Agnieszka Zając tel.: 507988698

Kontakt do osoby prowadzącej w danym dniu dostaniecie Państwo na pierwszych zajęciach. Prowadzącym zgłaszamy nieobecność dziecka, lub jakiekolwiek sprawy dotyczące konkretnych zajęć.