Daj się zaprosić na spotkanie, gdzie porozmawiamy o potrzebach. Twoich potrzebach. Potrzeby to temat, który dotyczy każdego z nas i jest kluczowy dla zrozumienia siebie oraz budowania zdrowych, satysfakcjonujących relacji. Niestety w codziennym zabieganiu, rzadko dajemy sobie przestrzeń na wsłuchanie się w to, co jest dla nas ważne i czego potrzebujemy.
Dlatego podczas warsztatu będziesz miała okazję poznać swoje potrzeby i ucieszyć się nimi, a w drugiej części spotkania będziesz mieć możliwość wykonania prezentu dla siebie, który przypominać Ci będzie jak bardzo jesteś ważna!Opinie uczestniczek

Najbliższe spotkanie 26.07 będzie miało temat: P jak POTRZEBY.


Marta Tomala

Prywatnie żona człowieka zakochanego w branży gastronomicznej oraz mama Basi, Kingi i Karola. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i kupuje książki szybciej niż jest w stanie je czytać.
Zawodowo jest trenerem rozwoju osobistego, coachem i doradcą rodzinnym.
Prowadzi warsztaty, sesje indywidualne, rozmowy w poradni życia rodzinnego, wygłasza konferencje, napisała również swoją pierwszą książkę z ćwiczeniami dla Kobiet.
Rozwija także swoją markę osobistą „Rozwój i relacje” w intrenecie poprzez tworzenie e-booków oraz szkoleń w formie online.

Agnieszka Zając

Żona jednego męża, mama dwóch córeczek, z zawodu pedagog, z pasji rękodzielnik.
Szycie to jej hobby, i sposób na prywatny biznes.
Obecnie rozwija się tworząc swoją markę osobistą “tu Cuda Na Kiju” gdzie szyje i pokazuje jak szyć :).
Prowadzi warsztaty stacjonarne, oraz w formie online, na których uczy dzieci i dorosłych jak oswajać się z maszyną do szycia i poczuć radość z szycia.