Dzień dobry Państwu 🙂

Po pierwsze bardzo dziękuję za zaufanie i zapisanie dziecka na te zapewniam bardzo kreatywne i rozwijające zajęcia. Proszę się przygotować na to, że jak Państwa dziecko zapała miłością do szycia to maszyna prędzej czy później zagości w Państwa domu :D. Gdy będziecie rozważali zakup maszyny proszę dać znać, mam niewielki rabat w jednym sklepie internetowym, można porównać sobie ceny i być może zakupić z korzyścią.
Tym z Państwa, których dzieci kontynuują zajęcia u mnie również dziękuję za lojalność 😉 i polecanie mojej pracowni.

Garść istotnych informacji:

 • Na pierwsze zajęcia proszę o przyniesienie wypełnionej umowy, najlepiej w dwóch egzemplarzach jednej dla mnie, drugiej dla Państwa. Umowa do pobrania poniżej
 • Proszę, aby każde dziecko podczas zajęć miało ze sobą lekkie obuwie zamienne. Jest możliwość pozostawiania obuwia w workach, które wszystkie dzieci na początkowych zajęciach szyją.
 • Proszę o to, by każde dziecko miało dopasowaną (proszę zwrócić uwagę na to czy maseczka jest odpowiedniej wielkości, a dziecku jest w niej w miarę wygodnie) maseczkę ochronną. Maseczki będziemy nosić do czasu, aż wszyscy będziemy zwolnieni z ich noszenia w pomieszczeniach zamkniętych.
 • Każdą nieobecność dziecka proszę zgłaszać telefonicznie lub sms-em co najmniej dzień wcześniej do osoby prowadzącej zajęcia z Państwa dzieckiem (numer telefonu dostaną Państwo na pierwszych warsztatach). Jest to ważne podczas gdy jakieś dziecko chciałoby odrobić swoją nieobecność, a my możemy z wyprzedzeniem poinformować Państwa o takiej możliwości.
 • Nieobecność dziecka może być odrobiona tylko wtedy gdy będzie taka możliwość (miejsce podczas nieobecności innego dziecka).
 • W wypadku gdy dziecko będzie nieobecne więcej niż trzy razy pod rząd proszę o kontakt ze mną osobiście (Agnieszka Zając 507988698) w celu ustalenia niższej kwoty za kolejny miesiąc.
 • Gdy zajęcia będą odwołane z „winy” prowadzącego, będziemy rozpatrywać możliwość odrobienia, lub obniżenia kosztów w kolejnym miesiącu.
 • Wpłaty należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca, ale nie wcześniej niż pierwszego dnia danego miesiąca przelewem na konto bankowe: Agnieszka Zając tu Cuda Na Kiju
  ING Bank Śląski S.A 22 1050 1070 1000 0097 0449 3338
 • Bez względu na ilość zajęć w miesiącu kwota jest stała 200 zł.
 • Proszę pamiętać o wpisaniu dokładnie takiego tytułu przelewu „warsztaty szycia imię i nazwisko dziecka miesiąc za jaki dokonywana jest wpłata”

Zajęcia rozpoczynamy 13 września w poniedziałek i potem kolejno we wtorek, środę i czwartek. W razie gdyby w Państwa i dzieci planie nastąpiły jakieś zmiany proszę o kontakt telefoniczny: 507988698 w miarę możliwości spróbujemy znaleźć rozwiązanie. Poniżej przedstawiam dni i godziny w których pracujemy, oraz wolne jeszcze miejsca (postaram się te informacje na bieżąco uzupełniać).

Poniedziałek 16:00-17:30 – brak miejsc
Poniedziałek 17:30-19:00 (dzieci powyżej 14 roku życia) – 1 miejsce
Wtorek 16:00-17:30 – brak miejsc
Wtorek 17:30-19:00 – brak miejsc
Środa 16:00-17:00 (młodsze dzieci 6-7 roku życia) – 4 miejsca (w tym wypadku 1h w tygodniu koszt 150zł)
Czwartek 16:00-17:30 – brak miejsc
Czwartek 17:30-19:00 – brak miejsc

Jeśli Państwa dzieci mają wokół siebie również takich kreatywnych kolegów i koleżanki chętne na tego rodzaju zajęcia bardzo proszę o polecenie, dopóki mamy jeszcze wolne miejsca :).

Prowadzę również kursy szycia dla początkujących dorosłych jakby Państwo byli zainteresowani zapraszam i polecam. Termin najbliższy to 29.09-27.10, spotkania w środy 17:00-19:00, koszt 400zł. Pozostały dwa wolne miejsca. Zapisy u mnie osobiście: 507988698

Dziękuję za każde miłe słowo, polecenie, udostępnienie na fb, komentarz. Jeśli Państwo chcieliby podzielić się swoją opinią o tych zajęciach dla dzieci bardzo proszę wysłać ją na maila agnieszka.zajac@tucudanakiju.pl, a ja zamieszczę ją na moich stronach. Bardzo dziękuję 🙂

Pracownia tu Cuda Na Kiju
ul. Kowalska 61
Bielsko-Biała

Agnieszka Zając