3 projekty – warsztaty szycia dla dzieci online
3 projekty – warsztaty szycia dla dzieci online
Warsztaty szycia na maszynie dla dzieci (od 8 lat), które chcą uczyć się szyć na maszynie. Przeznaczone dla dzieci, które opanowały już podstawy obsługi maszyny. Wśród dostępnych projektów/produktów odnajdziesz również podstawy szycia ręcznego i na maszynie dla dzieci. W tym projekcie dostępne są wzory i filmy instruktażowe potrzebne do wykonania trzech rzeczy w 3 tematykach: "Zielono mi", "Wakacje wśród zwierząt", "Morskie klimaty". Wewnątrz kursu znajdziesz również spis wszystkich potrzebnych narzędzi, materiałów wraz z polecanymi przeze mnie sklepami internetowymi, w których można je zakupić. Dzięki temu kursowi otrzymujesz również zniżkę na zakup maszyny w polecanym sklepie internetowym. Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności. Warunkiem zakupu i uczestnictwa w kursie jest założenia konta użytkownika na mojej stronie, następuje ono podczas dokonywania zamówienia kursu (należy ustalić sobie login i hasło dostępu, które musisz zapamiętać). Konto użytkownika to miejsce dzięki któremu każdy ma swój indywidualny dostęp do kursu, który zakupił. Dostęp do strony kursu każdy uczestnik otrzyma tuż po dokonaniu wpłaty. Zapoznaj się z treścią strony natychmiast po przyznaniu dostępu, tam dowiesz się jakich materiałów i narzędzi będziemy używać podczas kursu. Kurs należy opłacić do 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku gdy wybierany zostanie przelew zwykły), po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.
300,00  Kupuję kurs
Akademia Cudów – 4 moduły
Akademia Cudów – 4 moduły
Dzięki Akademii Cudów nie tylko nauczysz się szyć na maszynie, ale również będziesz mogła rozwinąć się w tej pasji. W programie Akademii odnajdziesz projekty szyciowe w tematyce dziecięcej od noworodka po starszaka, a nawet specjalny cykl dla dzieci, gdzie uczę najmłodszych (od 8 roku życia) pierwszych kroków z maszyną do szycia. Grudzień to przede wszystkim wstęp do szycia na maszynie, oraz tematyka związana ze snem Maluszka i szycie świątecznych projektów. Styczeń będzie obracał się wokół szycia zabawek dla dzieci w każdym wieku. Luty to głównie ubrania i tworzenie wykrojów. W marcu zajmiemy się akcesoriami takimi jak torby do wózka i plecaki dla starszaków. To bardzo ogólny zarys tego, co czeka Cię w Akademii Cudów. Warunkiem zakupu i uczestnictwa w kursie jest założenia konta użytkownika na mojej stronie, następuje ono podczas dokonywania zamówienia kursu (należy ustalić sobie login i hasło dostępu, które musisz zapamiętać). Konto użytkownika to miejsce dzięki któremu każdy ma swój indywidualny dostęp do kursu, który zakupił. Dostęp do strony kursu każdy uczestnik otrzyma tuż po dokonaniu wpłaty, nowe materiały będą pojawiały się na stronie systematycznie każdego miesiąca. Zapoznaj się z treścią strony natychmiast po przyznaniu dostępu, tam dowiesz się jakich materiałów i narzędzi będziemy używać podczas kursu. Kurs należy opłacić do 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku gdy wybierany zostanie przelew zwykły), po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.
1 200,00  Kupuję kurs
Kosz na rower
Kurs online – szyjemy kosz/torbę z kominem
Kurs on-line który pokazuje dokładnie jak uszyć torbę z kominem. Dzięki temu kursowi on-line samodzielnie uszyjesz pojemną i piękną torbę z kominem. Idealna jako kosz na rower. Kosz jest montowany na tylny bagażnik, zasuwany sznurkiem. Aby skorzystać z kursu wystarczy Ci podstawowa umiejętność obsługi maszyny do szycia. Mój kosz uszyłam z papierowego materiału Washpapa, dzięki temu jest on stabilny i sztywny. Jednak tak naprawdę do uszycia możesz użyć takiego materiału jaki tylko Ci się podoba, Ja pokazuję jedynie jak zaprojektować, wymierzyć i w jakiej kolejności szyć. Kurs ma formę 14 filmów instruktażowych. Na pierwszym filmie tłumaczę dokładnie w jaki sposób projektować i dokonywać obliczeń zużycia materiału. Dzięki temu żadne wzory nie będą Ci potrzebne, a co więcej będziesz w stanie uszyć taką torbę w zupełnie innych wymiarach! Warunkiem zakupu i uczestnictwa w kursie jest założenia konta użytkownika na mojej stronie, następuje ono podczas dokonywania zamówienia kursu (należy ustalić sobie login i hasło dostępu, które musisz zapamiętać). Konto użytkownika to miejsce dzięki któremu każdy ma swój indywidualny dostęp do kursu, który zakupił. Dostęp do strony kursu każdy uczestnik otrzyma tuż po dokonaniu wpłaty. Zapoznaj się z treścią strony natychmiast po przyznaniu dostępu, tam dowiesz się jakich materiałów i narzędzi będziemy używać podczas kursu. Kurs należy opłacić do 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku gdy wybierany zostanie przelew zwykły), po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.
100,00  Kupuję kurs
Kurs szycia online – ozdoby do dziecięcego pokoju
Kurs szycia online – ozdoby do dziecięcego pokoju
Stań się Super Bohaterką dla swojego Dziecka i uszyj piękne ozdoby do dziecięcego pokoju! Spełnij marzenia swojego dziecka i sama przenieś się do czasu dzieciństwa. W programie kursu odnajdziesz  wzory i filmy instruktażowe, dzięki którym wykonasz girlandy, króliki (w różnych wersjach), literki ozdobne (imię dziecka), pompony z tiulu i inne dodatki. Kurs szycia online dla osób, które opanowały obsługę maszyny w stopniu podstawowym. Filmy nagrywałam również z myślą o lekcjach on line dla dzieci, więc spokojnie poradzisz sobie z wykonaniem każdego z poniższych projektó Gdy wcześniej kupowałeś/-łaś już jakiś mój kurs online nie zakładaj nowego konta, zaloguj się na konto które już posiadasz. Jeśli kupujesz pierwszy raz podczas składania zamówienia zakładasz konto wpisując swój login i hasło (koniecznie je zapamiętaj, będą Ci potrzebne za każdym razem podczas logowania się nw kurs). Kurs należy opłacić do 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku gdy wybierany zostanie przelew zwykły), po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.
250,00  Kupuję kurs
Tulipany-mini kurs
Tulipany-mini kurs
Kupując ten kurs otrzymasz listę materiałów potrzebnych do tego, by uszyć tulipany w dwóch rozmiarach. Na stronie kursu będą również do pobrania wzory w formacie PDF gotowe do wydruku A4 w domowych drukarkach, są to dwa pliki. Jeden wzór na dużego tulipana, a drugi wzór na małego tulipana. Poza tym będziesz mieć dostęp również do filmów instruktażowych gdzie dokładnie krok po kroku pokazuję z jaki sposób wykonać idealne tulipany. Aby uszyć tulipany potrzebna będzie maszyna do szycia i umiejętność jej obsługiwania. Kupując mini kurs otrzymujesz roczny dostęp do materiałów.
30,00  Kupuję kurs
Warsztaty szycia dla dzieci – podstawy.
Warsztaty szycia dla dzieci – podstawy.
Warsztaty szycia na maszynie dla dzieci (od 8 lat), które chcą nauczyć się szycia ręcznego i szycia na maszynie. Podstawy szycia zaczynając od igły i nitki, poprzez niezbędne elementy obsługi maszyny do szycia, a kończąc na pierwszym samodzielnym projekcie uszytym na maszynie. Warsztaty szycia dla dzieci bawiąc-uczą. Rozwijają wyobraźnię, uczą planowania i podejmowania decyzji, ćwiczą cierpliwość, inspirują do samodzielnych poszukiwań oraz pomagają w odkrywaniu nowych pasji. Dostarczają ogromnej dawki satysfakcji, a rezultaty pracy pogłębiają wiarę we własne siły i umiejętności. Warunkiem zakupu i uczestnictwa w kursie jest założenia konta użytkownika na mojej stronie, następuje ono podczas dokonywania zamówienia kursu (należy ustalić sobie login i hasło dostępu, które musisz zapamiętać). Konto użytkownika to miejsce dzięki któremu każdy ma swój indywidualny dostęp do kursu, który zakupił. Dostęp do strony kursu każdy uczestnik otrzyma tuż po dokonaniu wpłaty. Zapoznaj się z treścią strony natychmiast po przyznaniu dostępu, tam dowiesz się jakich materiałów i narzędzi będziemy używać podczas kursu. Kurs należy opłacić do 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku gdy wybierany zostanie przelew zwykły), po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.
150,00  Kupuję kurs