Aby dostać się do kursu który zakupiłeś/-łaś postępuj zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi mailem (po zakupie maile będą wygenerowane automatycznie dotrą do Ciebie na pewno, jeśli nie masz ich na skrzynce głównej koniecznie przeszukaj spam, oferty i inne zakładki Twojej poczty). Dostaniesz w sumie trzy maile. Jeden to wiadomość, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie. Drugi to wiadomość o założeniu Twojego konta w którego treści dostaniesz login (jeśli kopiujesz login przypilnuj by kropka na końcu się nie skopiowała, to jest kropka kończąca zdanie, ona nie należy do loginu) i hasło.

Dopiero ostatni mail daje Ci dostęp do kursu „Dostęp do kursu został przyznany” taki jest jego temat. W nim masz bezpośredni link do kursu, jeśli jesteś już zalogowany/-na na swoim koncie wejdziesz od razu, jeśli nie najpierw odeśle Cię do strony logowania.

Przy logowaniu korzystaj z wygenerowanego automatycznie hasła, loginu oraz aktywnego linku. Login to imie.nazwisko (dokładnie takie jakie wpisałeś/-łaś kupując kurs) lub adres e-mail (dokładnie taki jaki wpisałeś/-łaś kupując kurs). Każda literówka powoduje błąd w logowaniu, gdy trzy razy pod rząd wystąpi błąd w logowaniu Twoje konto automatycznie zablokuje się na jeden dzień (są to względy bezpieczeństwa mojej strony). Najlepiej już przy drugim razie skorzystać z przycisku na dole „Nie pamiętasz hasła?” i bezpiecznie ustalić nowe hasło za pomocą maila.

Gdy zagubił Ci się mail z bezpośrednim linkiem do kursu wejdź na stronę tucudanakiju.pl
Gdy zalogujesz się już na swoje konto: